Podyplomowa Szkoła PTP w Białymstoku, Podyplomowa Szkoła PTA w Bydgoszczy (2012 r.)

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w dwóch odsłonach Szkół Podyplomowych Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, które odbyły się w Białymstoku i Bydgoszczy w dniu 2 czerwca br.

Białystok gościł ok. 200 lekarzy pediatrów oraz lekarzy medycyny rodzinnej w ramach Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, której Dyrektorem jest Pani Profesor Mieczysława Czerwionka-Szaflarska. Dziękujemy za aktywny udział oraz pozytywne opinie pod adresem organizatorów.

 Bydgoszcz, w której Podyplomowa Szkoła PTP odbyła się na początku tego roku, tym razem gościła alergologów oraz lekarzy innych specjalności zainteresowanych zaburzeniami i chorobami alergicznymi, którzy wzięli udział w Podyplomowej Szkole Polskiego Towarzystwa Alergologicznego pod przewodnictwem Pana Profesora Piotra Kuny. Jesteśmy dumni z licznego udziału konferencjii i dziękujemy za zaangażowanie podczas paneli dyskusyjnych.

Konferencje w Białymstoku i Bydgoszczy były ostatnimi w pierwszej połowie bieżącego roku w ramach cyklu Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznegi i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W sumie w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku w obu Szkołach Podyplomowych wzięło udział prawie 4 000 lekarzy z różnych specjalności.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kalendarium i udziału w Szkołach w drugiej połowie 2012 roku. Szczegóły można znaleźć pod następującymi adresami:

Podyplomowa Szkoła PTP http://www.symposion.pl/szkola-ptp/kalendarium

Podyplomowa Szkoła PTA http://www.symposion.pl/szkola-pta/kalendarium

 

Marcin Kuryłło

PR & Marketing Manager

Symposion