Ćwicz nawet przez chwilę

0

Rzuć pierwszy kamień na tego, który nigdy nie był leniwy w trenowaniu!

Zdarza się to każdemu, zwłaszcza gdy zaczynamy ćwiczyć ćwiczenia, bo na tym etapie wyzwania są jeszcze większe. Ciało wciąż przyzwyczaja się do nowych czynności, codzienna rutyna ma tendencję do wymykania się i możesz myśleć, że rezultaty powinny być szybsze… .

Mimo to nie rozpaczaj! Specjaliści od wychowania fizycznego często mówią, że potrzeba co najmniej 3 miesięcy, zanim zaczniesz dostrzegać rzeczywiste korzyści z ćwiczeń. Po tym okresie organizm zaczyna również odczuwać „potrzebę” ćwiczeń.

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy kilka wskazówek dla tych, którzy (ponownie) zaczynają i chcą się „uzależnić” od aktywności fizycznej. Kasy:

Podziel szkolenie

  • Ostatnie badania wykazały, że krótkie, skumulowane sesje ćwiczeń w ciągu dnia są tak samo korzystne, jak długie, odosobnione okresy treningu.
  • Możesz na przykład podzielić swój trening na trzy sesje, takie jak: trening / cardio / stretching.
  • Aby to zrobić, porozmawiaj ze swoim nauczycielem i uzyskaj wskazówki, jak najlepiej dopasować sesje.
  • nawet nie myśl o wymówkach

Zawsze myśl o swoim ostatecznym celu io tym, jak dobrze się czujesz po wykonaniu ćwiczeń. W tym celu pamiętaj, że wymówki działają tylko przez chwilę, a wkrótce potem zamieniają się w żal.

Postaw na optymistyczną muzykę

Włączanie żywej muzyki do grania jest dobrą strategią motywacyjną, ponieważ naturalnie stymuluje nasze ciało do ruchu.

Zaproś znajomego do ćwiczeń

Wiele osób może stosować się do programu ćwiczeń tylko w dobrym towarzystwie. Poza tym, po tym, jak już umówiliśmy się na spotkanie, brzydko jest odwołać z powodu głupiej rzeczy.

Wykonaj czynność, którą naprawdę lubisz

  • Najlepszą aktywnością jest ta, którą lubisz robić. Jeśli ćwiczenie ci się nie spodoba, szybko się poddasz.
  • Aby poradzić sobie z tą sytuacją, wypróbuj najróżniejsze sposoby na siłowni. Z pewnością jeden będzie miał twoją twarz!

zapros-znajomego-do-cwiczenWażne jest, aby ćwiczyć co najmniej trzy razy w tygodniu. W końcu, jeśli nie masz dostępnego czasu, poruszaj się w swoim harmonogramie. Lepiej ćwiczyć przez krótki czas niż nic nie robić. W ten sposób będziesz mógł zachować swoje zarobki i wnieść swój wkład

  • dla własnego dobrego samopoczucia i motywacji.
  • ciesz się drogą

Postaraj się odłożyć na bok niepokój, pamiętając, że rezultaty naprawdę wymagają czasu. W tym celu staraj się dobrze bawić i odczuwać przyjemność z codziennych korzyści wynikających z nowej rutyny.

W każdym razie wytrwałość jest kluczem do przezwyciężenia lenistwa i przyzwyczajenia się do nowej rutyny. Dzięki temu przekonasz się, że masz więcej energii, więcej oddechu, więcej energii i że za każdym razem, gdy ćwiczysz, czujesz się lepiej.Oznacza to również, że już uzależniłeś swoje ciało. Więc ciesz się, bo korzyści dla organizmu i różnice estetyczne w ciele będą widoczne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj